TWIN Dublin İrlanda Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Dublin, İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Doğal güzellikleri, festivalleri, müzeleri, genç nüfusu ve sıcakkanlı insanları ile canlı bir sosyal yaşama sahiptir. Facebook, Google gibi dünyaca ünlü şirketlerin burada olması ve akademik başarıya sahip yükseköğrenim kurumlarıyla da öğrencilerin gözdesidir. Dublin, çeşitli içecek üretiminden finans, yazılım, IT teknolojisi, turizm, perakende ve daha birçok sanayi alanında hızla ilerleyen ekonomisi ile Avrupa’nın da önde gelen şehirlerinden biridir ve çok çeşitli faaliyet alanlarında istihdam sağlayabilmektedir.
TWIN Dublin : İngilizcenin anavatanında yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle her yıl binlerce öğrenciye Genel İngilizce, IELTS Hazırlığı, gibi çeşitli programlar sunan TWIN dil okulu, en yeni okulu olan Dublin şubesi ile öğrencilere aynı tecrübe ile eğitim vermeye devam etmekte, aynı zamanda ders dışında eğlenceli aktivite imkanları sunmaktadır.
Konum: Dublin şehir merkezinde, O’Connel Bridge ve Dublin Spire arasında yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: 5 derslik, öğrenciler için ortak alan, maksimum 15 kişilik sınıflar, wi-fi, öğrenci destek hizmeti.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce: Haftada 20,30 ve 40 derslik seçenekleri mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra alınabilmektedir. IELTS, İş İletişimi gibi programlarla birleştirilmiş özel programlar da vardır.

Resimler

WhatsApp chat