SWPS Psikoloji Üniversitesi

Eğitim Kurumu Hakkında
  

SWPS Psikoloji Üniversitesi Polonya da psikoloji üzerine kurulmuş olan ve son derece kaliteli eğitim sağlayan bir üniversite olup, Polonya’nın ilk özel Üniversitesi olma konumunu korumktadır. Bünyesinde çok tecrübeli, psikoloji alanında alan çalışmaları sonucu kitaplar yazmış profesörler bulunduran SWSP Psikoloji Üniversites, Polonya’da Eğitim noktasında bir çok Türk Öğrenciyi bünyesinde barındırmaktdır. Sadece Türk Öğrencileri de değil, aynı zamanda Polonya Üniversitelerine olan ilginin her geçen yıl daha da armasından dolayı dünyanın farklı ülkelerinden bir çok uluslararası öğrenciye de eğitim sağlamaktadır.  Son yıllarda Türkiye’deki özel Üniveritelerde psikoloji eğitimi alan Üniversite öğrencileri hem Erasmus programı için hem de eğitimlerini tamamlamak adına Polonya’daki Üniveristelere geçiş yapmaktadırlar. Bu noktada psikoloji alanında Varşova Üniversitesi ile birlikte en kaliteli psikoloji eğitimi sağlayan SWPS psikoloji üniversitesi aynı zamanda klinik psikoloji ve uygulmalı sosyal psikoloji alanları ile de Polonya’daki en önemli yüksek lisans programlarını sunuyor. SWPS Psikoloji Üniveristesi’nde eğitim görmek isteyen öğrenci adaylarının , Polonya Kültür’ün en yakın şubelerinden randevu alıp, profesyonel danışmanlarla tamamen ücretsiz bilgi almaları mümkündür. Polonya Eğitim sürecinin başlatan kurumu ve SWPS Üniveristesi resmi temsilcisi Polonya kültür, Türk öğrencilerin Polonya’da  kaliteli bir eğitim  ve iyi  bir yaşam sürdürmeleri için Varşova’daki ofisi ile de yanlarında olacaktır.  #Polonyaeğitim #Polonyadaeğitim #PolonyaÜniversite #PolonyadaÜniversite #SWPS #Psikoloji #Polonya #polonykultur #polonyakulturilepolonya

#SWPS University

SWPS University of Social Sciences and Humanities was established in 1996. It is the first private university in Poland. The university has been ranked by the Ministry of Science and Higher Education as the leading higher education institution offering Social Sciences programs in Poland.

SWPS University offers 30 study programs in Polish and over 14 programs in English at undergraduate, graduate, and doctoral level as well as a variety of summer schools and non-degree preparatory language programs (English and Polish). More information >>

The faculty includes close to 1,000 academic teachers. Most of them are not only academic lecturers, but also experienced practitioners in their respective disciplines.

Since its inception, SWPS University has been investing in research and development. Annually, it conducts over 300 research projects, in 20 research centers and laboratories. The University is the 5th biggest beneficiary of research grants awarded by the National Science Center.

HR Excellence in Research – SWPS University is committed to providing fair and transparent recruitment and appraisal procedures as well as equal research and mobility opportunities for researchers.


Tüm Programlar

Resimler

WhatsApp chat