Sprachcaffe Languages Plus

Eğitim Kurumu Hakkında
  

1983 yılından itibaren ülkelerin doğal ortamında yurtdışı dil eğitimi sunan Sprachcaffe, Fransızca dil kursunu Paris ve Nice şehirlerinde sunmaktadır. Fransızcanın merkezi olan bu iki lokasyon için tercih yapabilirsiniz. Sprachcaffe Paris,  Fransızca dil eğitimi almak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır. Okul  “Arrondissement de l’Opera” da sessiz bir cadde üzerindedir. Boulevard Hausmann, birçok restoranı, kafe, mağaza ve butikleri ile okula yakın bir mesafededir. Metro ile şehrin birçok merkezi noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Tam donanımlı sınıflar ve profesyonel kadro ile Fransızca eğitimi alabilirsiniz.

Sprachcaffe Languages Nice dil okulu, Fransa’nın en büyük 5. şehri olmakla beraber Fransız kültürünü tam anlamıyla yaşayacağınız bir sahil şehridir. 17. yüzyıldan beri bozulmamış tarihi dokusuyla birlikte turistlerinde çok fazla tercih ettiği bir lokasyondur. Sprachcaffe Nice okulu şehir merkezine yakın mesafede olup tarihi döneme ait Belle Epoque binasında eğitim vermektedir.  Ders aralarında 10 dk yürüme mesafesi ile kumsalın tadını çıkarabilirsiniz.

Sprachcaffe Language’de Fransızca dil eğitimi almak için 18 yaşında olmanız gerekmektedir. 16-17 yaş grubu öğrenciler için ailelerin izinleri ile programa katılabilmektedirler. 1 ders 45 dakikadır.

Genel Fransızca

Başlangıç seviyesi de dahil olmak üzere kurslara katılım sağlayabilirsiniz. Her pazartesi kurslar başlamaktadır. Okulun ilk günü yapılan seviye belirleme sınavından sonra seviyenize göre sınıf yerleştirmesi yapılmaktadır. Haftalık 20 ders Fransızca dil eğitim sunmaktadır. Sınıflar genellikle 10 kişiliktir.

Yoğun Fransızca

Fransızca dil eğitimi alırken ders saatini seçme şansımız olabiliyor.20 ders genel Fransızca eğitim seçilebileceği gibi günde 2 ders daha fazla alarak haftada 30 ders de alabilirsiniz. Öğrencilere özel program hazırlanıp uzman kadrosu ile haftada 30 saat yoğun Fransızca dil eğitimi de sunulmaktadır. Sınıflar sezon yoğunluğuna göre belirlenir. Sınıflar genellikle 10 kişiliktir.

Birebir Fransızca

Öğrencilerin isteği doğrultusunda öğrenimini kolaylaştırmak adına bu program oluşturulmuştur. İsteğe bağlı olarak haftada 10/20 veya 30 ders yapılabilmektedir. Haftanın her günü belirlediğiniz bir günde Fransızca bire bir dil eğitimi alabilirsiniz.  En az bir hafta katılımın şartının olduğu bir kurs türüdür. Bulunduğunuz Fransızca dil seviyenize göre uzman ekipler tarafından program hazırlanmaktadır.

Konaklamalar

Eğitiminizin ardından konforlu bir gün geçirebilmeniz için konaklamalar öğrencilere göre hazırlanmıştır. Apart konaklama, aile yanı konaklama, otel ve studio daire konaklama sunmaktadır. Konaklamalara ek olarak yarım pansiyon veya tam pansiyon seçebilirsiniz. En fazla tercih edilen konaklama ise aile yanı konaklamadır. Fransızca dil eğitiminizi alırken bir yandan da Fransız kültürünü tanımanız için bu güzel fırsatı  değerlendirebilirsiniz.

WhatsApp chat