Rzeszow Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Üniversitesi

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Rzeszów’daki Bilgi Teknolojisi ve Yönetimi Üniversitesi 1996 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri bilgi ve beceri arayan ve iş piyasasında rekabet edebilmek isteyen ve iş dünyasında rekabet etmek isteyen gençlere yönelik yüksek kaliteli eğitim programları sunmak için mükemmel bir akademik ün kazanmıştır. başarılı kariyerleri sürdürmek.

Kararlı kadromuz yüksek düzeyde eğitimsel ve bilimsel araştırma standartları sağlamak ve sürdürmek için çok çaba sarf etmektedir. Piyasa taleplerinin ve üniversitenin esnek yapısının süregelen bir değerlendirmesi, eğitim teklifimizi pazar ihtiyaçlarına sürekli olarak yükseltmemizi, iyileştirmemizi ve düzenlememizi sağlar.

UITM, öğretim sürecinde en son BT çözümlerinin uygulanmasında lider pazar liderleri arasındadır. Uluslararası işbirliğinin temelinde, öğrencilerimiz yurtdışında eğitim veya iş deneyimi süreleri alma şansına sahiptir. Bu sayede diğer ülkelerin kültürünü, geleneklerini tanıyabilir ve dünyanın her yerindeki meslektaşlarıyla arkadaş olabilirler.

Üniversitede bilgi ve beceri kazanmış olan mezunlarımıza küresel bir pazarda cazip işler bulma konusunda yardım sunulmaktadır.


Tüm Programlar

Resimler

WhatsApp chat