Poznan Tıp Üniversitesi

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Poznan Tıp Bilimleri Üniversitesi’ne Hoş Geldiniz Poznan Tıp Bilimleri

Üniversitesi (PUMS), 95 yıldan fazla sağlam akademik tecrübesi ve büyük bir büyüme ivmesi ile Polonya’nın en iyi ve en büyük tıp üniversitelerinden biridir. Üniversitemiz, Polonya’da lider bir tıp fakültesidir ve şu anda Polonya’daki en büyük eğitim, araştırma ve klinik merkezi olarak tanınmaktadır (“Perspektywy”, ”Rzeczpospolita” ve “Wprost” sıralarına göre) 20 yıllık Tıbbi PUMS’da İngilizce Programları

Aralık ayının başında, Üniversitemizdeki İngilizce Programların 20. Yıldönümünü kutlamak için sayısız etkinlik düzenlendi. Gala’nın ana organizatörü, Klinik ve Lisansüstü Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Grzegorz Oszkinis ile birlikte İngilizce Tıp Eğitimi Merkezi idi.

20. Yıldönümü Gala’sında pek çok misafir, Bakanlık temsilcileri, Poznan Belediye Başkan Yardımcısı, tıbbi otoriteler ve Üniversite eski ve mevcut otoriteleri, İngilizce tıp eğitimi programları oluşturma ve yürütmede yer alan arkadaşlar ve destekçilere saygı duyuldu. 2 Aralık 2013 tarihinde Kütüphane – Kongre Merkezi’ni doldurdu.

Janusz Gadzinowski ve Prof. Bogdan Miśkowiak’e uluslararası işbirliğindeki üstün başarılarının tanınması ve akademik toplum içindeki kültürel engellerin üstesinden gelmeye yardımcı olan tutum ve etkinliklerin tanıtılması için verilen Prof. Janusz Gadzinowski ve Prof. . İngilizce’deki tıbbi programların kurucuları, yaratıcıları, destekçileri, kurs koordinatörleri, Dekan Yardımcıları ve Dean’in ofis personeli onursal ödüllerle ödüllendirildi.

Gala, üniversitedeki yıllarını hatırlatan ve hayatını anlattıktan sonra, 4 yıllık MD programı Krzysztof A. diploma.


Tüm Programlar

Resimler

WhatsApp chat