Poznan Ekonomi Üniversitesi

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Poznan Ekonomi Üniversitesi / Poznań University of Economics

Poznan Ekonomi Üniversitesi, Polonya’nın en köklü ve prestijli ekonomi üniversitelerin biri olup, akademik başarısını her geçen gün artırmaktadır. Üniversiteler sıralamasında daima üst sıralarda yer alan okulun itibarı, sağladığı yüksek eğitim standartları ve son model ekonomi ve gelişen iş dünyası trendlerini yakından takip etmesi sayesinde oldukça yüksektir. Üniversitenin en büyük özelliği kurduğu uluslar arası ilişkiler ve iş dünyasıyla olan bağlantılarıdır. Geleceğin iş dünyası liderlerini, yetenekli yöneticilerini ve uzmanlarını yetiştirmeyi amaçlayan okul uluslararası alanda bir çok kurum ve üniversite tarafından akredite olmuştur.

Her biri kendi alanlarında uzman olan yetenekli eğitim kadrosuyla, üniversitenin okuttuğu müfredat Avrupa Birliği eğitim kalitesi standartlarını yakalamıştır. Eğitim metodu olarak pratik eğitimi her zaman ön planda tutan okulun öğrencileri sadece akademik düzeyde üniversite eğitimi almakla kalmaz, bunun yanında gelecek iş yaşamlarında kendilerinden beklenecek beceriler doğrultusunda pratik eğitim almaktadırlar. Okulu Polonya’daki okullardan farklı kılan en önemli özelliği de derslerin tanınmış iş dünyası uzmanları ve yabancı öğretim kadrosu tarafından verilmesidir. Bu sayede Poznan Ekonomi Üniversitesi öğrencileri mezun olduktan sonraki iş hayatına tam donanımlı olarak hazırlanmaktadır.

Poznan Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim almanız için 6 sebep:

  • Üniversitenin dünya sıralamasındaki derecesi
  • Polonya’daki en eski ve prestijli ekonomi üniversitelerinden biri olması
  • Eğitim kalitesi olarak uluslar arası standartlarda olması
  • Globalleşen dünyadaki iş trendlerini yakından takip etmesi ve profesyonel yöneticilik becerileri kazandırması
  • Uluslararası işbirliği ve ortaklıkları
  • Polonya’daki uluslararası iş dünyasının merkezi olarak tanınan kozmopolit bir şehirde olması

Poznan Ekonomi Üniversitesi, ISO 9001:2000 kalite sertifikasına sahiptir. Okul, modern eğitim teknolojileri ve modern sınıflarıyla öğrencilerine eğitim vermektedir. Poznan Ekonomi Üniversitesi öğrencileri eğitimleri boyunca AIESEC, AEGEE gibi kuruluşar sayesinde pratik eğitim ve iş tecrübesi kazanmaktadırlar.

Poznan Ekonomi Üniversitesi, uluslar arası çalışmalara ve projelere büyük önem vermekle birlikte, uluslar arası değişim programları sayesinde bir çok öğrenciyi ağırlamakta, okulun öğretim üyeleri de bir çok uluslararası projede yer almaktadır. Verdiği çift diplomalı eğitim sayesinde de Poznan Ekonomi Üniversitesi‘ne yurtdışından gelen talep her geçen gün artarak büyümektedir.

Okulun sahip olduğu basım ve yayım merkezinin dışında tam donanımlı kütüphanesi ve bir çok spor kompleksi de bulunmaktadır. Kampüste sanal tur için www.zwiedz.ue.poznan.pl adresine girmeniz yeterli.

Poznan Ekonomi Üniversitesinin Bölümleri ve Yıllık Eğitim Ücretleri

Program Adı Süre (Sömestr) Ücret (Yıl/Euro)
Lisans Programları (İngilizce)
Finans 6 10.000 PLN
Uluslararası İşletme 6 10.000 PLN
E- İşletme 6 10.000 PLN
Üretim ve Süreç Yönetimi- İşletmede Çevre ve Teknoloji 6 10.000 PLN
Gelişen Pazarlarda Uluslararası İşletme 6 10.000 PLN
Yüksek Lisans Programları (İngilizce)
MSc International Business – Faculty of International Business andEconomics 4 10.000 PLN
Finansal Mühendislik 4 10.000 PLN
Finans 4 10.000 PLN
İnovatif İşletme 4 10.000 PLN
E-İşletme 4 10.000 PLN
WhatsApp chat