OHC Sydney Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Sydney, Avustralya’nın başkenti ve dünyanın en turistik şehirlerinden biridir. Sembolik opera binasının da bulunduğu ünlü limanı, canlı sosyal hayatı ve muhteşem doğası Sydney’in güzelliklerinden sadece birkaçıdır.
OHC Sydney , Genel İngilizce, sınav hazırlık kursları gibi programların yanı sıra, öğrencilerine Sydney’in eşsiz güzellikteki plajlarının keyfini çıkarmayı da içeren aktif bir sosyal aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Ödüllü restoranların ve birçok ünlü mağazanın bulunduğu şehrin tam kalbinde, toplu taşımaya, sahile ve tüm sosyal etkinliklere sadece birkaç dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur. Talep halinde yurt seçenekleri de sunulur.
Okulun Donanımı: 100-150 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 10 derslik, bir büyük amfi, kütüphane, özel çalışma alanı, multimedya yazılımlı materyal, kafeterya, ücretsiz Wi-fi erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
 Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.“Akşam” seçeneği de mevcuttur.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
IELTS Sınav Hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya master programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.

Resimler

WhatsApp chat