OHC Melbourne Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Melbourne, hemen her yıl “Dünyanın En Yaşanılabilir Şehri” seçilir. Sanat, kültür, spor ve eğlence etkinlikleri bakımından zengin, çok kültürlü bir yapıya ve birçok üniversiteye sahiptir.
OHC Melbourne , İngilizce programlarının yanı sıra, “Melbourne Street Art Tour” gibi birçok eğlenceli aktiviteyi içeren sosyal aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Melbourne CBD yani şehir merkezinde, kafeler, restoranlar, mağazalar ve parklar gibi cazibe merkezlerine ve toplu taşımaya sadece yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur.
Okulun Donanımı: 100-150 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 12 derslik, bir büyük amfi, kütüphane, özel çalışma alanı, multimedya yazılımlı materyal, kafeterya, ücretsiz Wi-fi erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
 Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.“Akşam” seçeneği de mevcuttur.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
IELTS Sınav Hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya mastır programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.

Resimler

WhatsApp chat