OHC Dublin İrlanda Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Dublin, tarih ile modern yaşamın birleştiği, gelişmiş ekonomiye ve yemyeşil doğaya sahip bir şehirdir. Canlı sosyal hayatının yanında güvenli bir kent olması, uluslararası öğrenciler için cazip özelliklerindendir.
OHC Dublin , ELA dil okuluyla işbirliği içinde, MEI üyesi bir okuldur. İngilizce programlarının yanında aktif bir sosyal program da sunar.
Okulun Konumu: Dublin merkezine sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir. Dublin havaalanı ise 25 dakika uzaklıktadır.
Konaklama: Aile yanı konaklama sunulur. Talep halinde yurt konaklama da mevcuttur.
Okulun Donanımı: 120 öğrenci kapasitesi, projektörlü ve modern donanımlı 8 derslik, ortalama 11 maksimum 15 kişilik sınıflar, kafeterya, kütüphane, öğrenci bilgisayarları, ücretsiz internet erişimi.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
 Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler sunulur. 4,8,12 haftalık sürelerde ve haftada 20 ders verilir. Bu program “Öğleden Sonra” seçeneğine de sahiptir.
IELTS Sınav hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. 4,8,12 haftalık sürelerde ve haftada 20 ders verilir. Bu program “Öğleden Sonra” seçeneğine de sahiptir.
25 Haftalık Paket program: öğrencinin 25 hafta kurs alıp 8 hafta tatil yapabildiği bu programda yarı-zamanlı çalışma hakkı vardır. Haftada 20 ders verilir, her seviye için uygundur.

Resimler

WhatsApp chat