Navitas Sydney Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Navitas English Sydney şubesi, Hyde Park’ın tam karşısında konumlanmış ve öğrencilerine ders çalışırken rahatlayacakları yemyeşil bir manzara sunmaktadır. Sydney’in alışveriş merkezlerine, kafe ve restoranlarına beş dakikalık yürüme mesafesindedir. Sydney şubesinde Navitas English’in sunduğu tüm programlar, sabah ve öğleden sonra ders seçenekleri de mevcuttur.

Sunulan Programlar

General English (1-24 Hafta): Genel İngilizce 1-2-3 olmak üzere toplam 3 seviyede sunulan bu programda haftada 20 saat + 5 saat seçmeli ders alınmaktadır. Her Pazartesi programa başlanabilir. Hem sabah hem de öğleden sonra ders programı seçeneği vardır.

Academic English: Bu program 3 seviyeden oluşmaktadır ve her seviye 10 hafta sürmektedir. Sydney şubesinde 3 seviye de mevcuttur. Öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat seçmeli ders alırlar. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir. Bu programın tüm seviyelerini tamamlayan öğrenciler IELTS’e gerek kalmadan okulun anlaşmalı olduğu üniversitelere direkt geçiş yapabilirler.

IELTS Preparation (1-25 Hafta): IELTS sınavına hazırlığa yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Hem sabah hem de öğleden sonra ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak ve en az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

IELTS Professional – Part Time (1 Hafta+): IELTS sınavına hazırlığa yönelik tasarlanmış bu programda dersler akşam sunulmaktadır, bu yüzden çalışan öğrenciler için oldukça uygun bir programdır. Haftada 8 saat ders sunulur ve dersler akşam 6-8 arasındadır. Programa başlangıç için en az Upper-Intermediate düzeyde İngilizce veya IELTS 5,0 skoru gereklidir.

Cambridge English: First FCE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak gereklidir. En az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Cambridge English: Advanced CAE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak gereklidir. En az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Cambridge English: Proficiency CPE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak ve en az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Pathway Programs:

Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Sydeny şubesinde öğrencilere La Trobe University Sydney Campus, Macquarie University, TAFE NSW, University of Wollongong, Wiliam Angliss Institute, Western Sydney University gibi okullara direkt geçiş olanağı sunulmaktadır.

Resimler

Video

WhatsApp chat