LSI Paris Fransa Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Paris; Dünyanın en çok ziyaret edilen ve merak edilen başkentleri arasında yer alan, tarihi yapısı, zengin kültür ve sanat ürünleriyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bir şehirdir. Birbirinden ünlü sanat galerilerine, müzelere sahip olan aşıklar şehri Paris, aynı zamanda moda öncüsü firmaların ilham kaynağıdır.
LSI Paris: Restore edilmiş bir 18. yüzyıl binasında hizmet veren okul, deneyimli eğitmen kadrosuyla genel ve yoğun Fransızca programlarının yanı sıra TEF (Test d’Evaluation du Français) ve DELF gibi önemli Fransızca sınavlarına ve üniversiteye hazırlık kursları da sunmaktadır. Mesleki Fransızca eğitimi ve üniversite danışmanlığı hizmeti de bulunan okul, ders dışında sunduğu sosyal ve gezi programları ile öğrencilerinin Fransa’yı tarihi ve kültürel açıdan tanımalarına yardımcı olmaktadır.
Okulun Konumu: Paris’in sofistike havasını öğrencilerine yakından yaşatan LSI Paris Dil Okulu, Pompidou Merkezi’nden, Notre Dame de Paris’e kadar birçok ünlü yapıya ve tarihi bölgeye de oldukça yakın konumlanmıştır. Özellikle metroyla rahatça ulaşılabilen okul, öğrencilerin sosyal imkanlara da kolayca ulaşmalarını sağlayacak bir konumda bulunmaktadır.
Konaklama: Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu ve otel seçenekleri sunulmaktadır.
Okulun Donanımı: Okulda 7 modern derslik bulunur. Sınıf mevcudu maksimum 15 kişidir. İnteraktif beyaz tahtalar, öğrenci salonu, Yemek Salonu ve ücretsiz Wi-Fi erişimi öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.
Sunulan Programlar: Genel Fransızca (20), Yoğun Fransızca (30), Öğleden sonra (10), Plus Kurslar, Premium Kurslar, DELF ve TEF Sınav Hazırlık Kursları, Fransız Macerası, Aşçılık, Sanat Tarihi gibi temalı kurslar sunulmaktadır.

Resimler

Video

WhatsApp chat