LSI New York Amerika Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

New York: “Big Apple” lakaplı, dünyanın en büyük metropol şehri New York, ABD’nin en önemli iş ve kültür merkezi olmasının yanı sıra, Amerikan tarihinde önde gelen bir yere sahiptir. Ticaretten siyasete, baleden spor etkinliklerine kadar birçok alandaki hareketli ve çeşitli ortamıyla ile New York aynı zamanda dünyanın en cazip turistik merkezlerindendir.
LSINew York; öğrencilerine genel İngilizce, iş dünyası ve akademik kariyere yönelik İngilizce kursları, sınav hazırlık programları, Junior programlar ve çeşitli ilgi alanlarına yönelik kurslar sunulmaktadır. New York’un sınırsız kültürel ve eğlence imkanlarını yansıtan sosyal programlar sunan okul, öğrencilerine bu programlar sayesinde Özgürlük Heykeli, Empire State Binası, müzeler gibi şehrin simgesi haline gelmiş merkezleri ve seçkin restoranları ziyaret edebilme şansı sunmaktadır.
Okulun Konumu: Grand Central Terminalini yaratan mimarların tasarladığı ve yakın zamanda yenilenmiş Renaissance Revival binasındaki LSI New York Dil okulu, tarihi Finans Bölgesinin kalbinde, Wall Street, New York Borsası ve One World Ticaret Merkezi’ne sadece birkaç blok uzaklıktadır.
Konaklama: Aile yanı, yurt ve otel konaklama seçenekleri sunulmaktadır.
Okulun Donanımı: Okulda 12 modern derslik bulunur. Sınıf mevcudu maksimum 15 kişidir. İnteraktif beyaz tahtalar, yemek salonu ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (25), Yoğun İngilizce (30), Akademik İngilizce (30), İş İngilizcesi (10), Öğleden sonra (10), Plus ve Premium Kurslar, Üniversite Yerleştirme Hizmeti (Pathway), TOEFL Sınav Hazırlık Kursu, Junior Programları, Club 40+, Niagara Şelaleleri ve Finger Gölleri Turu, Philadelphia ve Washington D.C. Turu, Şehir Yürüyüşü ve Sanat-Tarih ve Kültür programları sunulmaktadır.

Resimler

Video

WhatsApp chat