Kaplan International Sydney Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Kaplan Dil Okulları, 75 yılı aşkın tecrübesiyle Amerika, İngiltere ve İskoçya, İrlanda, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Singapur’ da öğrencilerine hizmet vermektedir. Kaplan Dil Okullarında öğrenme yalnızca sınıfta, eğitim materyalleriyle sınırlandırılmaz. Bu sebeple, yeni arkadaşlıklar edinmesi ve yeni yerler keşfetmeleri için öğrencilerini sosyal programlarla destekler. Kaplan, modern ve heyecan verici bir ülke olan Avustralya’da, öğrencilerine rahat yaşam tarzının ve güneşli iklimin keyfini çıkarırken aynı zamanda eğitim alma olanağı sunar.
Avustralya Şubeleri: Adelaide, Brisbane, Cairns, Melbourne, Sydney City, Sydney Manly, Perth.
Sunulan Programlar:
Yetişkinler için İngilizce Kursları:
Genel İngilizce Kursları (2 Hafta +): Yoğun programdır. Gündüz programında haftada 28 ders, Akşam programında haftada 26 ders sunulmaktadır.
İş İngilizcesi Kursları (2 Hafta +):Yoğun programdır. Haftada 28 ders sunulmaktadır.
İngilizce Sınav Hazırlık Kursları (2 Hafta +):IELTS Hazırlığı, yoğun program şeklinde haftada 28 ders sunulmaktadır.
Uzun Dönem İngilizce Kursları (20 Hafta +):

1- Akademik Amaçlar İçin İngilizce: 10 haftalık bu programda haftada 28 ders sunulmaktadır.

2- Akademik Sömestir: 20 ya da 24 hafta olmak üzere 2 seçeneği olan yoğun programda haftada 28 ders sunulmaktadır.

12-17 Yaş Arası Öğrenciler İçin İngilizce KurslarıKAPLAN Teens Cairns:Cairns şehrinde Temmuz-Ağustos aylarında sadece iki haftalık ve haftada 12 saat İngilizce dersi verilen, bolca sosyal aktiviteler içeren bir programdır.
Üniversite Yerleştirme Servisi (Pathway):Kaplan sunduğu bu hizmet ile Avustralya’daki prestijli üniversiteler arasında olan The University of Adelaide ve Murdoch Institute of Technology’e, öğrencilerine en uygun lisans, yüksek lisans ve mesleki program bulmak ve yerleştirmek konusunda yardımcı olmaktadır.

Resimler

Video

WhatsApp chat