Kaplan International Melbourne Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Kaplan Dil Okulları 75 yılı aşkın tecrübesiyle Amerika, İngiltere ve İskoçya, İrlanda, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Singapur’da öğrencilerine hizmet vermektedir. Kaplan Dil Okullarında öğrenme yalnızca sınıfta, eğitim materyalleriyle sınırlandırılmaz. Bu sebeple, yeni arkadaşlıklar edinmesi ve yeni yerler keşfetmesi için sosyal programlarla öğrencilerini destekler.

Kaplan International / AVUSTRALYA
Kaplan Dil Okulları modern ve heyecan verici bir ülke olan Avustralya’da, öğrencilerine rahat yaşam tarzının ve güneşli iklimin keyfini çıkarırken aynı zamanda eğitim alma olanağı sunuyor.

Avustralya Şubeleri:
Sydney City, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane, Cairns, Perth

Sunulan Programlar:
Yetişkinler için İngilizce Kursları

İş İngilizcesi Kursları (2 Hafta +), İngilizce Sınav Hazırlık Kursları (2 Hafta +), Genel İngilizce Kursları (2 Hafta +), Uzun Dönem İngilizce Kursları (20 Hafta +), OPUS Programları (8 Hafta +) (Brisbane)

12-17 Yaş Arası Öğrenciler İçin İngilizce Kursları

Cairns şehrinde Temmuz-Ağustos aylarında sadece iki haftalık ve haftada 12 saat İngilizce dersi verilen, bolca sosyal aktiviteler içeren bir programdır.

Üniversite Yerleştirme Servisi (Pathway)
Kaplan sunduğu bu hizmet ile Avustralya’daki prestijli üniversiteler arasında olan The University of Adelaide ve Murdoch Institute of Technology’e, öğrencilerine en uygun lisans, yüksek lisans ve mesleki program bulmak ve yerleştirmek konusunda yardımcı olmaktadır.

Resimler

Video

WhatsApp chat