Kaplan International Londra İngiltere Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Kaplan Dil Okulları 75 yılı aşkın tecrübesiyle Amerika, İngiltere ve İskoçya, İrlanda, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Singapur’da öğrencilerine hizmet vermektedir. Kaplan Dil Okullarında öğrenme yalnızca sınıfta, eğitim materyalleriyle sınırlandırılmaz. Bu sebeple, yeni arkadaşlıklar edinmesi ve yeni yerler keşfetmesi için sosyal programlarla öğrencilerini destekler.

Kaplan International / İNGİLTERE VE İSKOÇYA
Kaplan, öğrencilerine İngilizceyi İngilizcenin doğduğu topraklarda öğretme amacıyla ülke genelinde toplam 10 noktada hizmet vermektedir.

İngiltere ve İskoçya’daki Şubeleri:
Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburgh, Liverpool, Londra – Covent Garden, Londra-Leicester Square, Manchester, Oxford, Torquay

Sunulan Programlar:
Yetişkinler için İngilizce Kursları

İş İngilizcesi Kursları (2 Hafta +), İngilizce Sınav Hazırlık Kursları (2 Hafta +), Genel İngilizce Kursları (2 Hafta +), Uzun Dönem İngilizce Kursları (20 Hafta +)

12-17 Yaş Arası Öğrenciler İçin İngilizce Kursları

Bath, Bournemouth, Brighton, Londra, Salisbury ve Torquay’da Temmuz-Ağustos aylarında haftada 15 saat İngilizce dersi ve bolca sosyal aktiviteler içeren bir programdır.

Career Essentials Kursları

Introduction to Business (4 Hafta), Introduction to Marketing (4 Hafta)

Bu kurs en az iki haftalık Genel İngilizce kursu ile birlikte alınır. Öğrenci kursların birini veya her ikisini de alabilir. Londra veya Liverpool şehirlerinden biri tercih edilebilir.

Üniversite Yerleştirme Servisi (Pathway)
Kaplan sunduğu bu hizmet ile İngiltere ve İskoçya’da yaklaşık 64 kolej ve üniversiteye, öğrencilerine en uygun lisans, yüksek lisans ve mesleki program bulmak ve yerleştirmek konusunda yardımcı olmaktadır. Bruner Üniversitesi, Salford Üniversitesi ve Roehampton Üniversitesi gibi pek çok prestijli üniversiteye geçiş seçeneği sunmaktadır. Kaplan Dil Okullarından birinde 8 haftadan fazla eğitim alan öğrenciler bu servisten ücretsiz yararlanabilir.

Resimler

Video

WhatsApp chat