ISE Dublin İrlanda Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Dublin; İrlanda’nın başkenti olup her yıl binlerce uluslararası öğrenciyi ağırlayan bir şehirdir. Dünya devi teknoloji firmaları Microsoft, Facebook ve Google gibi şirketlerin Dublin’de şubelerinin bulunması, öğrenciler için İngilizce öğrenmek için gidilecek popüler şehirlerin arasında gelmesini sağlar. Yeşillikler içindeki doğası, canlı soysal yaşamı, genç nüfusuyla Dublin, İngilizceyi anadili olarak konuşan insanların arasında öğrenebileceğiniz bir kenttir.
ISE Dublin : 1997’de kurulan okul Dublin şehir merkezinde nitelikli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla İngilizce kurslarının yanı sıra üniversite hazırlığı, IELTS gibi birçok program seçeneğine sahiptir. ISE Dublin dil okulu derslerle birlikte Dublin turu, film, konserler, dans gösterileri, tiyatro, müze turları, özel kutlamalar gibi içeriğe sahip sosyal aktivite programı da sunar.
Okulun Konumu: Şehrin merkezinde, Dublin’in en popüler alışveriş caddesi Grafton Caddesi’ne, toplu taşımaya ve ünlü Temple Bar’a maksimum 20 dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama : Aile yanında konaklama, öğrenci yurtları, stüdyo daireleri ve hostel seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı:
 
Harcourt Street Centre’da 9 derslik, Capel Street Centre’da 6 derslik vardır. Sınıflar ortalama 15 kişiliktir. Ücretsiz Wi-fi, öğrenci kantini, dinlenme salonu, çalışma salonu, 24 saat acil yardım hizmeti, bilgisayarlı kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, mutfak.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlığı, 25 haftalık Work and Study Programı, foundation programı.

Resimler

Video

WhatsApp chat