ILSC Sydney Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

ILSC dil okulları 1991 yılından beri yüzden fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerine Kanada, Avustralya, Amerika ve Hindistan’da dil eğitimi vermektedir. Öğrenci merkezli olmasının yanı sıra, insanların en iyi güvenli ve mutlu olduklarında öğrenim görebileceklerini benimsemişlerdir.

ILSC, Avustralya’nın en eski, en büyük ve en çeşitli şehri olan Sydney’de öğrencilerine hem dil eğitimi veriyor hem de onların bu popüler şehri keşfetmeleri için fırsat sunuyor.


Sunulan Programlar:

English Courses

English Foundation, English Communication, Speaking Dynamics, Speaking Excellence, English for Academic Purposes, Cambridge CAE, Cambridge FCE, IELTS, TOEIC, Business English, Creative English-Storytelling, English Through Global Social Issues, English Through Sydney


English Programs

Cambridge Mastery Program, IELTS Evening Programs, IELTS Mastery, University Pathway Program, Volunteer Experience Program, Business English Communication Mastery, Customized Group Programs, Executive Business English, Private Tutoring, TESL for Young Learners


Higher Education Pathways

Pathway Programları: ILSC, Kanada, Amerika ve Avustralya’da Sertifika, Diploma, Lisans, Yüksek Lisans ve PHD programlarına geçiş için öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Post-Graduate Sertifika Programları: ILSC ayrıca partner olduğu üniversiteler bünyesinde 8-9 ay süren post-graduate sertifika programları da sunmaktadır. Bu programlar master programları kadar ağır olmamakla beraber öğrencilere haftada 20 saate kadar çalışma imkanı da verir.


ILSC Sertifika Programları:
 Bu servislere ek olarak, ILSC kariyer ve mesleki programlar kapsamında kendi bünyesinde kısa süreli İşletme, Turizm ve Otelcilik ve Dil Öğretmenliği sertifika programları sunmaktadır.

Resimler

Video

WhatsApp chat