Frances King Londra İngiltere Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık’ın başkenti ve en kalabalık şehridir. Aynı zamanda dünyanın en çok turist çeken başkentlerindendir. Sunduğu kozmopolit yaşamın yanı sıra, köklü kültürü, tarihi binaları, müzeleri, parkları ile herkese uygun sayısız aktivite imkanı sunan bir şehirdir. Daima hareketli olan bu şehirde her kültüre uygun, sosyal aktivite, yemek seçeneği, gezilip görülecek birçok yer bulmak mümkündür.
Frances King: 1973 yılında kurulmuş olan Frances King dil okulu merkezde olan lokasyonları, güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin gelişimini takip eden okulun tecrübeli ekibinin yanı sıra, okul sonrası ödev ve aktiviteler ile de bu gelişim desteklenmektedir. Bazı programların sabah veya öğleden sonra seçenekleri bulunmaktadır.
Okulun Konumu: Londra şehir merkezinde, mağazaların, kafelerin ve restoranların bulunduğu Kensington’da yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama sunulur.
Okulun Donanımı: İnteraktif akıllı tahtalı modern ferah 22 derslik, 300 kişilik kapasite, yaz dönemi 140 kişi kapasiteli ek 10 derslik, maksimum 15 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi, mutfak, dinlenme alanı, çalışma alanı, teras.
Sunulan Programlar: Standart Genel İngilizce (20), Yoğun İngilizce (28), Standart Akademik Yıl (20), Yoğun Akademik Yıl (28), Standard Work and Study (20), İş İngilizcesi (28), Standart IELTS (20), Yoğun IELTS (28) ve IELTS ile Yoğun (28).

Resimler

WhatsApp chat