Frances King Dublin İrlanda Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Dublin, İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehri olmasının yanında Avrupa’da da en yaşanabilir başkent seçilmiştir. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları, köklü kültürü ve canlı sosyal yaşamı ile turistik bir şehirdir. Google vb. gibi dünya devi birçok teknoloji firmasının merkezinin burada olması nedeniyle de gençlerin eğitim için başlıca tercih ettiği şehirlerdendir.
Frances King: 1973 yılında kurulmuş olan Frances King dil okulu merkezde olan lokasyonları, güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin gelişimini takip eden okulun tecrübeli ekibinin yanı sıra, okul sonrası ödev ve aktiviteler ile de bu gelişim desteklenmektedir. Bazı programların sabah veya öğleden sonra seçenekleri bulunmaktadır.
Okulun Konumu: Dublin şehir merkezinde; kamu binaları, kafeler, barlar ve restoranlarla çevrili bir bölgede yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama sunulur.
Okulun Donanımı: İnteraktif akıllı tahtalı modern ferah 11 derslik, 210 kişilik kapasite, yaz dönemi 135 kişi kapasiteli ek 9 derslik, maksimum 15 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi, kahve alanı, mutfak, dinlenme alanı, çalışma alanı, teras.
Sunulan Programlar: Standart Genel İngilizce (20), Yoğun İngilizce (28), Standart Akademik Yıl (20), Yoğun Akademik Yıl (28), Standard Work and Study (20), İş İngilizcesi (28), Yoğun IELTS (28).

Resimler

WhatsApp chat