Eurocenters Sydney Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Sydney: Devasa limanı ve ünlü Opera Binası ile Liman Köprüsü’nün ev sahipliğini yapan Sidney, Avustralya’nın en büyük şehridir. Sidney yumuşak bir iklime sahiptir ve Bondi, Coogee, Manly gibi olağanüstü sörf plajları sunmaktadır. Bu canlı çok kültürlü şehir, heyecan verici gece hayatı, restoranlar, kafeler, alışveriş imkânları sunar ve trenlerden, otobüslerden, feribotlardan oluşan harika toplu taşıma sistemiyle gezinmeyi kolaylaştırır.

Eurocentres Sydney: Eurocentres School, toplu taşımaya, çeşitli üniversitelere ve bir parka yakın bir yerde bulunmaktadır. Çok çeşitli dükkanlar, yemek alanları ve Darling Limanı kısa bir yürüyüş mesafesindedir.


Okulun Donanımı:
 Modern okulun tesislerine 7 sınıf, öğrenci oturma alanı ve mutfak, 20 bilgisayar ve Wi-Fi erişim ile mükemmel IT tesisleri dahildir.


Aktiviteler:
 Sydney ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

Konaklama: Aile yanında yada stüdyo dairelerde konaklama mevcuttur. Aile yanında konaklama toplu taşıma araçları ile okula yaklaşık 40 dakika ila 1 saat mesafede olup ücretlerine genellikle 2 hafta içi yemeği/3 haftasonu yemeği dahildir. Öğrenci daireleri okul içinde yada çok yakınındadır.

Sunulan Programlar: Genel İngilizce (20), IELTS, FCE, CAE ve EAP Hazırlık

Resimler

Video

WhatsApp chat