Eurocenters Paris Fransa Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Fransa’nın başkenti olmasının yanı sıra dünyaca ünlü muazzam şehri Paris, tarihi mimarileri, sosyokültürel yapısı ve görülmeye değer mekanlarıyla her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamanın yanı sıra dil eğitimi almak için gelen öğrencilere de kucak açmaktadır.

Eurocentres Dil Okulları’nın Paris ayağı Quartier Latin’in en sessiz bölgelerinden biri olan yaya bölgesinde yer almanın yanı sıra merkezi olan konumu sayesinde de öğrenciler için ideal bir eğitim ortamı sağlamaktadır. Tarihi esintiler taşıyan okul aynı zamanda sahip olduğu terası sayesinde öğrencilere ders dışında hoşça vakit geçirebilecekleri de bir alan sağlamaktadır.

Profesyonel ve deneyimli eğitimci kadrosuyla dikkat çeken okul her durumda öğrencilerinin yanındadır. Ders dışındaki vakitleri öğrencileri için çeşitli aktiviteler ve gezi programları düzenleyerek değerlendiren okul, dil eğitiminin dışında öğrencilere kültürel ve tarihi bir vizyon da katmaktadır. Paris’in en ünlü müzelerine, tarihi mekanlarına yapılan geziler öğrenciler adına oldukça farklı bir deneyim olmaktadır. Okul gezilerinin yanı sıra öğrencilerine verdiği kaliteli eğitimle de ilk tercih edilen okullardan biri olan Eurocentres Paris Dil Okulu, genel ve yoğunlaştırılmış Fransızca eğitiminin yanı sıra, DELF sınavı ve üniversiteye hazırlık kursları ve mesleki Fransızca eğitimi de vermektedir. Ek metaryallerle öğrencilerin eğitimini destekleyen eğitimciler, ders dışındaki zamanlarda da öğrencileriyle bire bir ilgilenmektedir.

Dil eğitimi için Fransa Eurocentres’ı seçen öğrenciler için okul yönetimi Fransız ailelerle anlaşarak öğrencilerine konaklama imkanı sağlamaktadır. Okul tarafından denetlenen bu ailelerle kalmak öğrencilere Fransız pratiğinin yanı sıra kültürel de bir birikim katmaktadır. Bu nedenle daha çok tercih edilen bir konaklama yöntemidir. Aile yanında kalmak istemeyen öğrenciler için de Eurocentres Paris Dil Okulu öğrencilerine, yurtlarda da konaklama imkanı sunmaktadır.

Resimler

Video

WhatsApp chat