Eurocenters Melbourne Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Melbourne: Victoria eyaletinin başkenti olan bahçe şehri Melbourne, Avustralya’nın güneyinde, dünyada yaşam standardı en yüksek olanlar arasında, modern, karmaşık, dost canlısı ve çok kültürlü bir şehirdir. Son 5 yıl içinde Melbourne, üst sıralarda yer almış olup iki kez dünyanın en yaşanabilir şehri ödülüne layık olmuştur ve buraya geldiğinizde neden aldığını göreceksiniz!


Eurocentres Melbourne:
 Avustralya kıtasının en büyük ikinci şehri keşfedilmeyi bekliyor. Bu, dil için de geçerlidir. Melbourne Eurocentres şehrin kalbinde, ana alışveriş bölgesinin ve Melbourne toplu taşıma merkezinin yakınlarında yer alır. Etkili öğrenme her şeyden önce, sorularınızı yanıtlamaktan ve sizinle ilgilenmekten mutluluk duyan yüksek nitelikli ve güler yüzlü öğretmenler demektir. Melbourne dil okulu, size ayrıca modern bir iç mekan sunar. Başarılı bir öğrenim için eğlence faktörü de göz ardı edilmemelidir. Okul çevresindeki keşif gezileri ve halkla kurulan irtibatların kolay olması için, tüm kampüste İngilizce konuşulur. Böylece Melbourne macerası Federasyon Meydanı’ndan sadece birkaç dakika ötede başlar.


Aktiviteler:
 Melbourne ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.


Konaklama:
 Aile yanında yada öğrenci yurdunda konaklama mevcuttur. Aile yanında konaklama, toplu taşıma araçlarıyla okula yaklaşık 40 dakika ila 1 saat mesafede olup, ücretlerine genellikle günde 2 öğün yemek dahildir. Öğrenci yurdu toplu taşımayla okula 45 dakika mesafededir.

Okulun Donanımı: 13 sınıf, Öğrenim Merkezi, Bilgisayar Odası, Öğrenci Lobisi, Mutfak, Klima, Wifi

Sunulan Programlar: Genel İngilizce (20), IELTS, FCE, CAE ve EAP Hazırlık

Resimler

Video

WhatsApp chat