ESE Malta Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

ESE Dil Okulu, Malta’nın gece hayatının en canlı olduğu bölge olan Paceville’de yer alıyor. ESE için, Malta’nın en modern mimariye sahip okulu diyebiliriz. Sınıfları oldukça geniş ve ferahtır. Okul binasının içerisinde öğrencilerin birbirleriyle daha rahat konuşup iletişime geçebilmelerini sağlayan kafeteryası ve ortak alanı da mevcut. Aynı zamanda okulun içerisinde kendine ait bir de residence bulunuyor. Sosyal aktivite ve geziler konusunda da öğrencilere farklı imkanlar sunuluyor. Gezilere katılım için okulda yer alan ilan panolarını takip etmeniz yeterli.

ESE Malta Dil Okulu

Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ise aile yanı, paylaşımlı apartman daireleri ve residence seçenekleri. Konaklama olarak en fazla tercih edilen seçenek ise Ekonomik kategoride yer alan apartman dairesi seçeneği. Yeni hizmet vermeye başlayan bu paylaşımlı daireler okulla aynı sokakta yer alıyor, okula yalnızca 1 dk. mesafede.

Özellikle yaz döneminde kısa süreli eğitim programı tercih eden ancak otel tipi konaklama isteyen öğrenciler içinse yine okula oldukça yakın mesafede yer alan residence/otel seçenekleri mevcut.

ESE Malta Dil Okulunda Sunulan kurs programları;

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge, Ielts ve Toefl hazırlık kursları
  • 50 yaş üzeri programlar
  • Üniversite hazırlık programları

ESE Dil Okulu Fiyatları

Malta’da dilerseniz 1 haftadan 36 haftaya kadar dil eğitimi alabilirsiniz. Konaklamanızı dilediğiniz türde ve kişi sayısına göre ayarlayabiliriz. ESE Malta Dil Okulu 12 hafta ve 24 hafta sürecek kurslar için özel paketler düzenlemiştir. Bu paketlerde çift yön uçak biletinizden havaalanı karşılamanıza, dil eğitiminizden konaklamanıza ve ESE hoşgeldin paketine kadar her şey düşünülmüştür.

2017 Özel Paketler – ESE Dil Okulu Fiyatları

12 haftalık dil okulu ve konaklama paket detayları

24 haftalık dil okulu ve konaklama paket detayları

Malta ESE Dil Okulundan Görüntüler

ESE Malta Dil Okulu Malta’nın en güzel bölgesinde çok modern, geniş ve ferah bir binada eğitim vermektedir.

Video

WhatsApp chat