Emerald Cultural Institute Dublin İrlanda Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Dublin: Genç nüfusun yoğunlaştığı Dublin, yurtdışı eğitimde, anadilin İngilizce olması nedeniyle öncelikli seçenekler arasındadır. Çok kültürlü yapısı ve hareketli sosyal yaşamı öğrencilere ilginç deneyimler yaşama fırsatı sunmaktadır.
Emerald Institute Dublin: Genel İngilizce, Akademik Yıl ve Öğretmenlere yönelik kurslar gibi Yetişkin Kurslarının yanı sıra Junior programları da bulunmaktadır. Zarif bir Viktorya dönemi konağı olan orijinal okul binasına yeni derslikler ve büyük kantinli özel tasarlanmış modern bir bina eklenerek kampüs zenginleştirilmiştir. 
Okulun Konumu: Şehir merkezindeki Merrion Square ve Palmerston Park’taki binalarda hizmet vermektedir. Merrion Square, İrlanda’nın en iyi Georgian mimari örneklerine sahip yerleşimidir. Hükümet Binaları, Ulusal Tarih Müzesi, Parlemento Binaları ve Ulusal Galeri de bu muhitte yer alır. Grafton Caddesi’ndeki alışveriş bölgesine kısa bir yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama.
Okulun Donanımı: İnteraktif teknolojiye sahip 22 modern derslik, kampüste Wi-fi internet erişimi, okuma ve çalışma salonu, kütüphane, özel bahçe, restoran ve cafe, multi-medya merkezi.
Sunulan Programlar: 1 ders 60 dakikadır.
Intensive Course: Haftada 20 derstir, her Pazartesi başlar. Konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerine yönelik dersler verilir. Min. süre 2 haftadır.
Combined Course: Haftada 25 derstir, her Pazartesi başlar. Intensive Course içeriğine ek olarak haftada 5 ders öğrencinin özel ilgi alanına yönelik İngilizce ders verilir. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. Öğleden sonraki derslerde konuşma pratiğine odaklanılır. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus Business: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. Öğleden sonraki derslerde iş dünyasında İngilizce kullanım becerileri geliştirilir. Min. süre 2 haftadır.
Full-time IELTS Course: Haftada 20 derstir, her Pazartesi başlar. IELTS sınavına hazırlık programıdır. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus Examination: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. Öğleden sonraki derslerde tamamen IELTS’e özgü teknikler ele alınır. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus EAP: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. İngilizce lisans/yüksek lisans eğitimi almak isteyenler için akademik İngilizce dil kullanım becerileri öğretilir. Min. süre 2 haftadır.
Academic Year Programları: 25/35 hafta alınabilir. Haftada 20,23,26 derslik seçenekler mevcuttur. Her Pazartesi başlar. Öğrencilerin birden fazla kurs alarak İngilizce becerilerini daha uzun bir sürede geliştirebilmelerini sağlar. “Academic Mentoring” ile öğrencilere akademik kariyer rehberliği de sağlanır.

Resimler

Video

WhatsApp chat