Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Hakkımızda
20 yıl önce Varşova’da bulunan Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi, Polonya’nın en ünlü özel teknik üniversitelerinden biridir. Üniversite, hem Polonya hem de Avrupa öğretim standartlarını karşılamaktadır ve 300’ün yüksek sertifikalı didaktik ve bilimsel kadrosu ve geniş teknolojik temeli – sayısız laboratuvar ve atölye çalışması sayesinde öğrenciler tarafından büyük saygı görmektedir.

UE & M’nin sağladığı en yüksek öğretim seviyesi ve öğrencilerin aldığı bilginin disiplinlerarası niteliği dinamik gelişim, pek çok işveren ve uzman tarafından değerlendirilir ve bunun sonucunda 2014 yılında Üniversitenin yüksek eğitim kalitesini onaylayan devlet sertifikası aldı.

UE & M’ye katılan öğrenciler aşağıdaki akademik dereceleri almaya hak kazanırlar: Mühendislik Bilim Lisansı, Mühendislik Bilim Yüksek Lisansı, Mimarlık Bilim Lisansı, Mimarlık Bilim Yüksek Lisansı, Peyzaj Mimarlığı Bilim Lisansı, Sanat Lisansı.

Üniversite, çeşitli çalışma alanlarında çalışmalar sunar: Mimarlık, Landsacpe Mimarisi, İç Tasarım, Tasarım, İnşaat Mühendisliği, Çevre Koruma, Teknik ve Bilgisayar Bilimleri Eğitimi, Halk Sağlığı, Yönetim, Yönetim ve Üretim Mühendisliği, Mekanik ve Makine Yapımı, Mekansal Planlama ve gelişim.

Üniversitenin didaktik ve idari merkezi Varşova’nın merkezindedir ve atölye ve laboratuarlarında engelli öğrencilerin ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmış profesyonel teknolojilerle donatılmıştır.

Üniversite şunlara ev sahipliği yapar: konferanslar ve alan gezileri düzenleyen 15 öğrenci araştırma kulübü; Sanal Akademik Kütüphaneye (Wirtualna Biblioteka Nauki) erişim sağlayan Yayınevi ve Üniversite Kütüphanesi; Öğrenci festivalleri ve sanatsal eylemler düzenleyen Öğrenci Hükümeti; yanı sıra bir Uluslararası İşbirliği Merkezi. Üniversite, “Erasmus Üniversite Beyannamesi” nin sahiplerinden biridir. UE&M öğrencileri profesyonel kariyerlerine adanmış bir Kariyer Bürosu tarafından desteklenir.

Özellikle uluslararası öğrenciler için Uluslararası İşbirliği Ofisi var. UE&M hem mezunlarımız hem de öğrenimine Polonya üniversitelerinde yeni başlayan öğrenciler için Polonyaca hazırlık kursları sunmaktadır. Öğrencilerimiz ve dinleyicilerimiz için ayrıca bir yatakhane de sağlıyoruz.

Bugün UE & M’de okuyan 3000’den fazla öğrenci var. Varşova’daki Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi’ne hoş geldiniz!


Tüm Programlar

 

 

Resimler

WhatsApp chat