EC Sydney Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Sydney: Avustralya’nın en popüler şehri olan Sydney kozmopolit yapısı, uzun plajları ve sunduğu rahat yaşamla birlikte öğrencilere doğa, kumsal ve şehir hayatını bir arada sunmaktadır.Gelişmiş ulaşım ağına sahip şehirde metro, feribot ve otobüs seçenekleri vardır.
EC Sydney: İngilizce kurslarının yanı sıra üniversite başvurusu danışmanlığı ve iş yerleştirme rehberlik seminerleri de verilir. Merkezde ayrıca Sydney Opera Binası, Sydney Limanı, Bondi Plajı, Manly Plajı, Taronga Hayvanat Bahçesi gezileri ile hafta sonları düzenlenen The Blue Mountains, Byron Bay ve Canberra turlarını da içeren sosyal aktivite programı sunulur.
Okulun Konumu: EC Sydney’in üniversite tarzındaki kampüsü şehrin merkezinde turistik yerlerin yakınında, benzersiz Sydney Opera Binası ve Harbour Köprüsü’ne yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 15 derslik, ortalama 13 kişilik sınıflar, 29 öğrenci bilgisayarı, wi-fi, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (24), Yoğun İngilizce (30), Genel İngilizce Akşam (20), Yarı Yoğun IELTS Akşam (24), IELTS (20/24/28), Genel İngilizce 30 Plus (20/24/28), Yarı Yoğun İngilizce Akşam (24), Akademik Amaçlar için İngilizce (28), Language Semester Abroad (24/28 derslik seçeneklerle 24 hafta ve üzeri süreli).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.

Resimler

WhatsApp chat