EC Melbourne Avustralya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Melbourne; Dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri olarak görülen Melbourne, sosyal ve kültürel aktivite zenginliğiyle de Avustralya’nın kültür başkenti olarak addedilen bir lokasyondur. İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için bulunmaz bir fırsat sunan Melbourne, konser ve festivalleriyle de oldukça hareketli bir öğrencilik hayatına imkan vermektedir.
EC Melbourne: İngilizce kurslarının yanı sıraüniversite başvurusu danışmanlığı da verir. Merkezde ayrıcaYarra Valley, Domaine Chandon şarapşaraphanesi, Philip Adası, Eureka Skydeck 88 vb gibi sembolik yerlere geziler de içeren sosyal aktivite programı sunulur.
Okulun Konumu: Central Business District’te toplu taşımaya yakın merkezi bir konumda bulunmaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 16 derslik, ortalama 15 kişilik sınıflar, 24 öğrenci bilgisayarı, wi-fi, IT merkezi, öğrenci salonu, ortak öğrenci odası, öğrenciler iPad’leri, zemin katta kafeterya, kütüphane.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (24), Yoğun İngilizce (30), Genel İngilizce Akşam (24), IELTS (20/24/28), Genel İngilizce 30 Plus (20/24/28), Yarı Yoğun İngilizce Akşam (24), Akademik Amaçlar için İngilizce (28), Language Semester Abroad (24/28 derslik seçeneklerle 24 hafta ve üzeri süreli).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.

Resimler

WhatsApp chat