EC Londra İngiltere Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık’ın başkentidir. Sanat galerileri, müzeler, parklar, Oxford Street’te alışveriş, Westminster Sarayı, Big Ben, Tower Bridge, London Eye, farklı zevklere hitap edebilen çeşitli restoran ve kafeler bulunan şehir köklü İngiliz tarihinin de izlerini yansıtan pek çok turistik merkeze sahiptir. Şehirde ulaşım ağı oldukça gelişmiştir ve otobüs, metro, tren ile kolayca sağlanabilir.
EC Londra, Dünyanın en iyi dil okullarından olan EC’nin Londra şubesi, öğrencilerine çeşitli İngilizce kurslarının yanı sıra zengin içerikte sosyal aktivite programları da sunar.Parkta piknikler, yürüyüş turları, diğer öğrencilerle Eat&Meet buluşmaları, müzikaller, London Dungeon, London Eye dev dönme dolabı ve Madame Tussauds müzesi gezileri, Windsor, Stonehenge, Oxford, Bath ve Wight Adası gibi şehir dışı turları bunlardan bazılarıdır.
Okulun konumu: Londra’nın rakipsiz her yere en ulaşılabilir mevkiinde, 1. bölgede, Euston istasyonunun hemen yanındadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri bulunur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 13 derslik, ortalama 11 kişilik sınıflar, 182 kişilik kapasite, 17 öğrenci bilgisayarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, öğrenci salonu, bireysel çalışma odası.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce (20), Yoğun İngilizce (30), IELTS Hazırlık (30), Akademik Sömestr/Yıl (20 veya 30), İş için İngilizce (20 Gİ+10), Şehirde İngilizce (20 Gİ+10).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.

Resimler

Video

WhatsApp chat