EC Dublin İrlanda Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Dublin: İrlanda’nın başkentidir ve ülkedeki uluslararası öğrencilerin yarısından fazlası buradadır. Yemyeşil doğası, canlı sosyal hayatı ve dünya lideri teknoloji firmalarının burada ofislerinin olması öğrenciler için her zaman gözde bir seçenek olmasını sağlamıştır.
EC Dublin, 16 yaş ve üzeri öğrenciler ile 30 yaş ve üzerindeki profesyonellere ve öğrencilere yönelik programlar ile Üniversiteye Kabul Hizmetleri sunar. Stephen’s Green Park, Dublin Hayvanat Bahçesi’nin bulunduğu Phoenix Park, Ortacağ mahallesi, Dublin Kalesi, yürüyüş turları ve gal futbolu izleme şansını içeren sosyal aktivite programına sahiptir.
Okulun konumu: Şehrin merkezinde, önemli turistik mekanlara ve toplu taşımaya yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 9 derslik, ortalama 12 kişilik sınıflar, 135 kişilik kapasite, 15 öğrenci bilgisayarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, öğrenci salonu, bireysel çalışma odası, bitişikte kafe.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce (20), Yoğun İngilizce (30), IELTS Hazırlık (30), Akademik Sömestir/Yıl (20/30), Çalışma Amaçlı İngilizce (20 Gİ+10), Şehirde İngilizce (20 Gİ+10).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.

Resimler

Video

WhatsApp chat