DID Münih Almanya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Almanya’nın en büyük metropollerinden biri olan Münih, turistler için olduğu kadar Almanca eğitimi görmek isteyen öğrenciler için de ideal lokasyonlardan biridir. Bavyera eyaletinin en büyük şehri ve aynı zamanda başkenti olma özelliğine de sahip olan şehir, civarındaki kırsal kesimlerle birlikte yaklaşık 2 milyonluk da bir nüfusa sahiptir. Öğrenciler için yeni tatlar ve farklı kültürler barındıran Münih, ünlü Bavyera birasının da tadılabileceği en güzel lokasyonlardan biridir. Birbirinden canlı caddeleri, mazzam mekanlarıyla göz kamaştıran şehir, doğal parklarıyla da ziyaretçilerini tabiatıyla da büyüler.

Münih’in sayısız butikleri, büyük ve popüler mağazalarıyla en büyük alışveriş caddesine birkaç dakikalık bir mesafede yer alan DID Münih Dil Okulu, zaman zaman ders sonraları öğrencilerine küçük turlarla Münih’i de tanıtmakta ve kültürel bir yolculuk için vazgeçilmez bir okul olarak görülmektedir. Haftanın 20 saatini derse ayıran öğrenciler sonraki vakitlerini okulun düzenlediği etkinliklere ve gezilere katılarak geçirebilecekleri gibi okulun muhteşem terasından şehrin en canlı noktalarını seyre dalabilirler. Profesyonel bir eğitim kadrosuna sahip olan okul öğrencilerinin kaliteli eğitim alması için elinden geleni yapmaktadır. Genel ve yoğun Almanca eğitiminin yanı sıra, sınava hazırlık ve üniversiteye hazırlık programları da bulunan okulda, ayrıca meslek Almanca müfredatı da uygulanmaktadır.

Dil eğitimi için bu muazzam şehri seçen öğrencilere DID Münih Dil Okulu yöneticileri öğrenci apartlarında konaklama imkanının yanı sıra, aile yanında konaklama seçeneğini ve otel konaklaması seçeneğini de sunmaktadır. Daha çok iş için orada bulunan öğrencilerin tercih ettiği otel konaklaması ek bir seçenek olarak sunulmuş olsa da, okul öğrencilerine genellikle aile yanında konaklama seçeneğini tavsiye etmektedir. Yalnızca maddi açıdan değil, dil pratiği için ve kültürel zenginlik açısından da daha cazip olan aile yanında konaklama öğrenciler için çok daha ideal bir seçenektir.

Resimler

WhatsApp chat