Charles Sturt University

Eğitim Kurumu Hakkında
  

 CHARLES STURT UNIVERSITY HAKKINDA

Yaptıklarımız konusunda tutkuluyuz ve tüm öğrencilerimizin çalışmalarında mükemmel olmalarını ve Eğitim merkezlerimizde yaşamın tadını çıkarmalarını hedefliyoruz.

Charles Sturt, ilk araştırma grubunu Avustralya’ya götüren bir İngiliz keşifçiydi. Eşsiz potansiyelinizi keşfetmenizi ve yeni olasılıklar keşfetmenizi istiyoruz. CSU Eğitim Merkezlerinde, bir dizi heyecan verici iş fırsatı için mezunlarını hazırlayan uygulamalı kurslar sunmaktan gurur duyuyoruz. CSU’dan bir derece ile, profesyonel kariyerinizde başarılı olmak için gereken becerilere ve bilgilere ve her türlü zorluğun üstesinden gelme güvenine sahip olacaksınız.

• CSÜ, 2017’de 631 Akademik Başarı Ödülü ve 71 İdari Dekan Ödülünü aldı.

• Dereceler, kalite ve ilgi düzeyini sağlamak için akademik ve endüstri profesyonelleri ile işbirliği içinde tasarlanmıştır.

• Tüm öğretmenlerimiz pratik deneyim ile oldukça kalifiyedir

• Yüksek öğrenimdeki mükemmel standartlarımız, dünya çapında 60’dan fazla ülkeden kaliteli öğrenciler çekmektedir.

Harika lokasyonlar

CSU Eğitim Merkezleri, Avustralya’nın en heyecan verici şehirlerinin merkezinde yer alır – Brisbane, Melbourne ve Sydney. Muhteşem havanın, çarpıcı manzaranın, canlı bir kültürün, muhteşem yemeklerin ve misafirperver yerlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Akademik mükemmellik

CSU, ilgili endüstri tecrübesi ile özel profesyoneller tarafından sunulan olağanüstü bir eğitim programı sağlamak için iyi bir üne sahiptir. Öğretim elemanlarımız, disiplinlerindeki en yeni araştırma, yöntem ve uygulamalara düzenli olarak danışılmaktadırlar.

Kariyer fırsatları

CSU, % 84 olan ulusal istihdam oranından % 18 daha yüksek bir mezun istihdam oranına sahiptir. Mezunlarımız da daha yüksek gelir sahibi olup, ortalama 52.800 AUD ulusal ortalamaya kıyasla 60.000 AUD ​​maaşıyla başlangıç yapmaktadır.

Gerçek yaşam deneyimi

Lisans ve lisansüstü derecelerimiz sizi gerçek dünyaya hazırlamak için mükemmel bir teori ve pratik dengesi sunar. İlgili endüstrilerle yakın bir şekilde çalışarak, öğrencilere gerçek hayat ve istihdam edilebilir beceriler geliştirmelerine yardımcı olan çalışma fırsatları sunuyoruz. Mezuniyetten sonra 12 haftalık staj sunuyoruz *, böylece iş başvurularınızda önemli bir satış noktası olan özgeçmişinize pratik işyeri deneyimi ekleyebilirsiniz.

12 konu lisansüstü derecesi

Kendine özgü 12 konu lisansüstü derecemiz sayesinde, her dönem için sadece üç konuyu tamamlamanız yeterlidir. Bu, size ekstra müfredat aktiviteleri için zaman tanıyan ve derecenizi daha maddi olarak uygun hale getiren daha hafif bir çalışma yükü sağlar. Mezun olduğunuzda Eğitim Sonrası Çalışma Vizesi için başvuruda bulunma hakkınız devam etmektedir.

 EĞİTİM VE YURT ÜCRETLERİ

Ücretsiz destek

Yeni bir ülkede öğrenmenin zor bir deneyim olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, öğretmenlerimiz ve merkez çalışanlarımız Avustralya’daki yaşama uyum sağlamanız için uluslararası öğrencilerimize ekstra yardım sağlamaya adanmıştır.

CSU Eğitim Merkezlerinde başarılı olmanız için gereken güveni elde etmeniz için tüm öğrencilerimiz, Eğitim Destek Koordinatörleri ile bire bir randevu içeren ÜCRETSİZ Akademik Yazma ve Öğrenme Becerileri Atölyeleri alırlar.

 KABUL ŞARTLARI VE GEREKLİ BELGELER

Esnek giriş şartları

CSU Eğitim Merkezlerindeki yeriniz için İngilizce giriş şartını karşılamadıysanız, Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) programı ile hayalinizdeki dereceye devam edebilirsiniz. Embassy English, CSU Eğitim Merkezlerine kapsamlı bir İngilizce programı sunar ve Melbourne ve Sydney’de aynı merkezde bulunur. Üniversiteye geçiş daha kolay olamazdı.Birden fazla alım tarihi

CSU derecenize, size uygun bir zamanda başlayın. Lisans programlarımız, her yıl Şubat, Temmuz ve Kasım aylarında çok sayıda alım tarihi ile esnek giriş olanağı sağlar.

 EK BİLGİLER

Daha küçük sınıflar

Küçük sınıflarımız, daha fazla akademik başarıyı teşvik eden daha fazla bireysel ilgi sağlar. Aynı zamanda öğretmenlerimizin öğrencilerine isimlerini bilmeleri anlamına gelir, bu nedenle ancak sıcak ve destekleyici bir ailenin parçası olacak ve büyük bir üniversitede bir numara gibi hissetmeyeceksiniz,.

 SUNULAN LİSANS ÜSTÜ PROGRAMLAR

 SUNULAN LİSANS PROGRAMLARI

WhatsApp chat