CES Londra İngiltere Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık’ın başkentidir ve dünyanın en gözde metropollerinden biridir. Sanat galerileri, müzeler, parklar, Oxford Street’te alışveriş, Westminster Sarayı, Big Ben, Tower Bridge, London Eye, farklı zevklere hitap edebilen çeşitli restoran ve kafeler bulunan şehir köklü İngiliz tarihinin de izlerini yansıtan pek çok turistik merkeze sahiptir. Şehirde ulaşım ağı oldukça gelişmiştir ve otobüs, metro, tren ile kolayca sağlanabilir.
CES Londra, 1979’da kurulan CES dil okulu 38 yıllık tecrübesini dünyanın 66 farklı ülkesinden gelen öğrencilerine hizmet sunarak edinmiştir. Uzman kadrosuyla Londra şubesinde de kalitesini sürdüren okulda İngilizce kurslarının yanı sıra IELTS ve üniversite hazırlığı kursları da sunulmaktadır. CES Londra şubesinde ayrıca, ilk gün oryantasyon turu, müze ve galerileri gezileri, Thames Nehri, Hampton Court, Greenwich’e yarım günlük turlar, geziler, partiler, futbol, bowling, beyzbol, sinema, karaoke, barbekü gibi etkinlikleri içeren eğlenceli bir sosyal aktivite programı da verilmektedir.
Okulun konumu: Wimbledon’da Kingston Road üzerindeki okul Londra merkeze trenle 30 dakika mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Yazın 22 kışın 11 derslik, bazı sınıflarda data-projektörleri, maksimum 14 kişilik sınıflar, bilgisayar ve tablet odası, ücretsiz wi-fi, haftanın 5 gün açık bireysel çalışma odası, plazma tv’li öğrenci salonu, su sebili, yiyecek-içecek otomatı, üniversite danışmanlık hizmeti, 24 saat acil yardım hattı, Trinity Sınav Merkezi (IELTS ve PEARSON).
Sunulan programlar: Standard General English (20 ders-2 Hafta+), Intensive General English (30 ders-2 Hafta+), IELTS Preparation(30 ders-2 Hafta+),IELTS express (36 ders- toplam 2 Hafta), Business English(30 ders-2 Hafta+), CES/NCUK Uni. Pre-sessional English (30 ders-3 ay/6 ay/9 ay).

Resimler

WhatsApp chat