CES Dublin İrlanda Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Dublin; İrlanda’nın başkentidir. Her yıl binlerce uluslararası öğrenciyi ağırlayan Dublin, Microsoft, Facebook ve Google gibi dünya devi şirketlerin birer şubesine ev sahipliği yapar. Öğrenci nüfusunun yoğunluğu ve köklü kültürü ile Dublin sosyal ve kültürel etkinliklerin oldukça fazla olduğu canlı bir sosyal yaşama sahiptir. Yemyeşil doğasıyla da öne çıkan Dublin, İngilizceyi anadili olarak konuşan insanların arasında öğrenebileceğiniz az sayıda Avrupa kentinden biridir.
CES Dublin, 1979’da kurulan CES dil okulu 38 yıllık tecrübesini dünyanın 66 farklı ülkesinden gelen öğrencilerine hizmet sunarak edinmiştir. Uzman kadrosuyla Dublin şubesinde de kalitesini sürdüren okulda İngilizce kurslarının yanı sıra IELTS ve üniversite hazırlığı kursları da sunulmaktadır. CES Dublin şubesinde ayrıca, ilk gün oryantasyon turu, müze ve galerileri gezileri, tarihi ve doğal güzellikteki bölgelere geziler, quiz ve oyunlar, futbol, bowling, beyzbol, dans ve şarkı söyleme, hafta sonları İrlanda’nın önde gelen turistik yerlerine turları da içeren eğlenceli bir sosyal aktivite programı da verilmektedir.
Okulun konumu: 31 Dame Street’ye yer alan okul oldukça merkezi konumdadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: 23 derslik, maksimum 14 kişilik sınıflar, 2 bilgisayar odası, ücretsiz wi-fi, kafeterya, öğrenci salonu, 2 teras bahçesi, tecrübeli ve sıcakkanlı personel, 24 saat acil yardım hattı, Trinity Sınav Merkezi (IELTS ve PEARSON).
Sunulan programlar: Standard General English (20 ders-2 Hafta+), Intensive General English (26 ders-2 Hafta+), IELTS Preparation (20-2 Hafta+), IELTS express (26 ders-2 Hafta+), Business English(26 ders-2 Hafta+), CES/NCUK Uni. Pre-sessional English (26 ders-3 ay/6 ay/8 ay), 25 haftalık paket program (20 ders).

Resimler

Video

WhatsApp chat