Carl Duisberg Münih Almanya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Münih: Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü, Bavyera Bölgesi’nin en büyük şehri ve başkentidir. Tarihi, kültürel ve mimari açıdan son derece zengin olan Münih, aynı zaman en az işsizliğe ve en büyük üretim gücüne sahiptir. BMW, Siemens gibi birçok dünya markasına ev sahipliği yapmaktadır.
Carl Duisberg Münih: Almanya’da Almanya’nın tarihi, doğası ve sunduğu çeşitli aktiviteler eşliğinde tecrübeli eğitmenlerle Almanca öğrenirken aynı zamanda farklı ülkelerden yeni arkadaşlarınızla okulun da sunduğu kültürel ve spor aktivitelerin yerel gezilerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yerel halk ile iletişim içinde olabilir, kültürlerini tanıyabilir ve pratik yapabilirsiniz.
Okulun Konumu: Münih şehir merkezinin batı kısmında yer almaktadır. Aynı zamanda toplu taşımaya, Münih Üniversitesi, Schwabing öğrenci bölgesine yakındır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: 15 derslik, kafeterya, wi-fi, dinlenme alanı.
Sunulan Programlar: Yoğun Almanca, TestDaf için hazırlık kursu.
Yoğun Almanca: 24+6 dersten oluşmaktadır ve bu kurs için minimum yaş 16’dır. 24 ders grup dersleri ve 6 ders proje, uygulama ve özel öğretmen seçenekleri sunulmaktadır. Minimum 5, maksimum 15 katılımcıdan oluşmaktadır.
TestDaf Hazırlık Kursu: Sınav hazırlık kursunda sınıflar minimum 8 maksimum 20 katılımcıdan oluşmaktadır. 4 hafta sürmektedir.

Resimler

Video

WhatsApp chat