Carl Duisberg Berlin Almanya Dil Okulu

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Berlin: Almanya’nın başkenti olan Berlin, Almanya’nın en büyük şehri olmasına rağmen mimari açıdan çok düzenlidir ve toplu taşıma veya bisikletle ulaşım oldukça rahattır. Kültürel ve sosyal açıdan pek çok alternatif sunan şehir aynı zamanda en temiz ve yeşil şehirlerden biridir. Tarihi açıdan da oldukça zengin olan şehirde her zevke göre bir aktivite bulmak mümkündür.
Carl Duisberg Berlin: Almanya’da Almanya’nın tarihi, doğası ve sunduğu çeşitli aktiviteler eşliğinde tecrübeli eğitmenlerle Almanca öğrenirken aynı zamanda farklı ülkelerden yeni arkadaşlarınızla okulun da sunduğu kültürel ve spor aktivitelerin, yerel gezilerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yerel halk ile iletişim içinde olabilir, kültürlerini tanıyabilir ve pratik yapabilirsiniz.
Okulun Konumu: Berlin’in Mitte Bölgesi’nde yer alan okul merkeze çok yakın olup kentin simgelerine yürüme mesafesinde sakin bir alanda yer almaktadır. Aynı zamanda toplu taşımaya yakın olup şehrin tüm bölgelerine kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: 20 derslik, internet kafe, wi-fi, dinlenme alanı.
Sunulan Programlar: Yoğun Almanca, TestDaf için hazırlık kursu.
Yoğun Almanca: 24+6 dersten oluşmaktadır ve bu kurs için minimum yaş 16’dır. 24 ders grup dersleri ve 6 ders proje, uygulama ve özel öğretmen seçenekleri sunulmaktadır. Minimum 5, maksimum 15 katılımcıdan oluşmaktadır.
TestDaf Hazırlık Kursu: Sınav hazırlık kursunda sınıflar minimum 8 maksimum 20 katılımcıdan oluşmaktadır. 4 hafta sürmektedir.

Resimler

Video

WhatsApp chat