Beşeri Bilimler ve Ekonomi Üniversitesi

Eğitim Kurumu Hakkında
  

Sertifikalar ve Ödüller

Güvenilir Okul 2011 – Polonya’nın En Güvenilir Okulu

Lodz’daki Beşeri Bilimler ve Ekonomi Üniversitesi, Poznan’daki Akademik Bilgi Merkezi (Akademickie Centrum Informacyjne) tarafından organize edilen öğrencilere yüksek lisans vermek için Polonya’daki özel üniversiteler sıralamasında birincilik kazandı. Merkez, akademiye “Wiarygodna Szkoła” nın (Credible School) prestijli unvanını verdi.

Lodz’daki Beşeri Bilimler ve Ekonomi Üniversitesi, Poznan Akademik Bilgi Merkezi tarafından “Güvenilir Okul” sertifikası aldı. Bu proje, yasaya uygun çalışan, uygun olmayan bir didaktik altyapıya sahip olan, Ulusal Akreditasyon Komitesi tarafından verilen akreditasyonlara sahip olan, ellerinde uygun bir didaktik altyapıya sahip, kamuya açık olmayan üniversiteleri tanıma, çalışma için uygun koşulları sağlama ve kapsamlı bilimsel faaliyetleri yürütme yabancı üniversiteler.

Rzeczpospolita ve Perspektywy sıralaması

Lodz’daki Beşeri Bilimler ve Ekonomi Üniversitesi, Rzeczpospolita dergisi ve “Perspektywy” tarafından yayınlanan Polonya Kamu Dışı Yüksek Lisans Dereceleri 2009 Sıralamasında 5. oldu. Bu UHE’yi kamuya açık olmayan önde gelen üniversiteler arasında yer almaktadır.

Öğrenci Nobel 2009

Lodz’taki UHE öğrencisi – Piotr Pawlikowski, Lodz bölgesinin en iyi öğrencisi olarak kabul edildi ve NZS’nin Lodz’da düzenlediği yarışmada çalışma sonuçları ve sosyal etkinliği için Öğrenci Nobel 2009’u kazandı.

2008 Yılı Modernizasyonu

Ulusal Patio TV televizyonunun Televizyon Kayıt Stüdyolarına ev sahipliği yapan 69/71 Pomorska Caddesi’ndeki bina, “2007 Yılı Modernizasyonu” adlı Polonya Yarışması’nın 12. Basımının galibi oldu. UHE’de faaliyet gösteren Girişimcilik ve Bilim Destek Vakfı’na ait tesis, “en ilginç iç modernizasyonlar ve uyarlamalar” kategorisinde kazandı.

Eşit Şanslar Şirketi 2007

Lodz’daki Beşeri Bilimler ve Ekonomi Üniversitesi, işyerinde kadın ve erkeklerin eşit olma şansına sahip bir politikanın uygulanması için prestijli amblemin yanı sıra Eşit Şanslar Şirketi 2007 unvanını aldı. Polonya’nın dört bir yanından yüzlerce şirket arasında, UHE büyük şirketler kategorisinde ilk sırada yer aldı. Rekabet Özel İşverenler ve CİNSİYET ENDEKSİ projesi (Ortaklarının Lewiatan Polonya Konfederasyon tarafından ikinci kez düzenlenen www.genderindex.pl ). Yarışma, kadın ve erkek istihdamı, terfi ve eğitime erişimde eşitlik, kayıt şekli, özel ve mesleki yaşamın uzlaştırılması ile taciz ve mobbingi önleyen uygulamaların oranını dikkate aldı.

Öğrenci dostu üniversite 2004

2004 yılında, Polonya Cumhuriyeti Öğrenci Parlamentosu Lodz’da UHE’yi “Öğrenci dostu üniversite” nin prestijli bir ödülü ile ödüllendirdi.

İyi Haber Messenger 2004

2004 yılında Lodz’daki UHE, Good News Messenger unvanını aldı.

2005 Yılı Hayırsever

UHE, Gajusz Vakfı ile işbirliği ve özellikle de kayıt işlemleri sırasında giriş ücreti yerine, üniversiteye giriş için başvuranların gönüllü olarak ödedikleri “geleceğinizi paylaşma” etkinliğinin düzenlenmesi için verildi. Gajusz Vakfı’nın yardımı ile 10PLN).

 


Tüm Programlar

Resimler

WhatsApp chat